Українська академія друкарства
  • E-mail: sgn.uad@gmail.com. <br> kafsgn@ukr.net.
  • Телефон: 242-23-69

Напрями наукових досліджень

Колектив кафедри бере активну участь у громадській і міжнародній діяльності, у налагоджені співпраці УАД як українськими та і закордонними вузами.

В період з 2009 по 2010 р. на базі кафедри “Суспільно-гуманітарних наук” УАД у співпраці з кафедрою “Комп'ютерних наук та інформаційних технологій” діяв міжнародний проект “Школа інтернет журналістики” за фінансової підтримки “Фонду розвитку ЗМІ” при посольстві США в Україні координаторjом проекту був доцент кафедри “Суспільно-гуманітарних наук” Коляса О.Я.

У 2016 -2017 р. були вперше організовані і проведені на базі кафедри “Суспільно-гуманітарних наук” УАД у співпраці з кафедрою “Комп'ютерних наук та інформаційних технологій” і кафедрою “Прикладної математики та комп'ютерних інформаційних систем” курси “Контент-менеджменту”, готується до запуску у листопаді 2017 р. проект для середньо-освітніх шкіл Львова “YouTube дітям”.

З 2012 р. на постійні основі діє спільний освітній проект кафедри “Суспільно-гуманітарних наук” УАД і Львівської міською ради: “Підвищення рівня обізнаності серед студентської молоді щодо роботи інститутів місцевого самоврядування з метою активного залучення до участі у житті громад” у межах якого кожного року студенти різних спеціальностей УАД безпосередньо знайомляться з специфікою роботи органів місцевого самоврядування у м. Львові.

Створення спільних освітніх проектів з українськими вузами, зокрема проведення циклу вебінарів з інтернет журналістики у співпраці з Чорноморським університетом ім. П. Могили.

Активна співпраця з “Комітетом виборців України”, зокрема організація студентів у якості спостерігачів на виборах президента, Верховної ради, органів місцевого самоврядування.

Безпосередня участь у прийомі і розміщення вимушено переміщених громадян України у зв'язку з військовою агресією Росії на сході України і в Криму 2014-2015 р.

Також у межах таких навчальних дисциплін як “Комунікаційні процеси у соціумі”, “Соціологія рекламної і ПР діяльності” кожного року організовується соціологічні дослідження з приводу актуальних для суспільства питань.

Наукова діяльність кафедри здійснюється у кількох напрямах, які взаємодоповнюють один одного

Наукові напрямки роботи кафедри:

  • Соціокультурні виміри сучасного українського суспільства
  • інституційні чинники економічного розвитку перехідної економіки
  • макроекономічні трансформації в ринковій економіці України
  • інтеграційні процеси в світовій системі господарства
  • становлення конкуренції в економіці України
  • духовні проблеми становлення особистості
  • національна самосвідомість, національна ідея, ментальність українського народу

Теоретичні і практичні результати наукової роботи реалізуються у виконанні держбюджетної тематики і дисертаційних робіт.

Події кафедри

лис
22
Науковий захід VІ щорічні Сковородинські читання: Становлення української ідентичності (в рамках Всеукраїнських Сковородинських навчань «Пізнай себе»).

09:00 — 305 ауд.

сер
30
Засідання кафедри

12:00 — 224 ауд.

тра
27
Студентська наукова конференція

12:00 — Online ауд.