Українська академія друкарства
  • E-mail: sgn.uad@gmail.com. <br> kafsgn@ukr.net.
  • Телефон: 242-23-69

Господарське право

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

         «Господарське (комерційне) право» – юридична навчальна дисципліна яка є теоретичною основою системи правових знань господарського / комерційного права України. Концепція галузі господарського права заснована на узгодженні приватноправових (горизонтальних) і публічно-правових (вертикальних) відносин у сфері господарювання. Господарське право – це самостійна галузь права, що складається з правових норм, які регулюють суспільні відносини у сфері організації та здійснення господарської діяльності з метою отримання прибутків чи без такої мети. У науці українського права точаться дискусії із приводу галузевої природи комерційного права в зав’язку з чим існує об’єктивна потреба отримання регулярно оновлюваних знань. На сьогодні його предметом є загальні вимоги здійснення відповідних видів комерційної діяльності у сфері комерційних відносин.

         Навчальна дисципліна «Господарське право» ґрунтується на надбаннях господарсько-правової науки (правових засобах функціонування господарського права, тенденціях його розвитку й вдосконалення тощо), передбачає аналіз і вивчення основних засад правового регулювання господарських відносин і практики застосування актів господарського законодавства.

         Зміст навчальної дисципліни господарське право відображений в ГКУкраїни та, на його базі, господарському законодавстві України та міжнародних нормативно-правових актах. Дисципліна «Господарське (комерційне) право» пропонується для читання після проходження студентами навчального курсу «Правознавство».

Детальніше

Події кафедри

лис
22
Науковий захід VІ щорічні Сковородинські читання: Становлення української ідентичності (в рамках Всеукраїнських Сковородинських навчань «Пізнай себе»).

09:00 — 305 ауд.

сер
30
Засідання кафедри

12:00 — 224 ауд.

тра
27
Студентська наукова конференція

12:00 — Online ауд.